ZWEM- EN WATERPOLOCLUB PWC BUITENPOST
www.pwcbuitenpost.nl

Wedstrijdkalender Waterpolo 2017-2018

Datum

Tijdstip

Wedstrijd

Thuisbad

30-sep-17

17:15

De Inktvis H1 - PWC H1

De Kalkwijck

7-okt-17

19:05

PWC H1 - Bubble H1

Tolhuisbad

28-okt-17

19:45

FZC’54 H1 - PWC H1

Recreatiebad Bloemketerp

11-nov-17

15:15

ZPC Hoogeveen H1 - PWC H1

De Dolfijn

18-nov-17

21:10

PWC H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H1

Tolhuisbad

9-dec-17

17:05

PWC H1 - Bolsward H1

Tolhuisbad

3-feb-18

19:10

PWC H1 - De Inktvis H1

Tolhuisbad

18-feb-18

17:05

Bubble H1 - PWC H1

Zwem- en recr.bad Tropiqua

24-feb-18

17:00

PWC H1 - FZC’54 H1

Tolhuisbad

10-mrt-18

21:10

PWC H1 - ZPC Hoogeveen H1

Tolhuisbad

18-mrt-18

21:00

Ritola-Zwemmen en WA H1 - PWC H1

Aqualaren

7-apr-18

19:30

Bolsward H1 - PWC H1

Vitaloo

Volg hier de uitslagen van het Waterpoloteam!

 

Wedstrijdkalender Zwemmen 2017-2018

Dag

Datum

Soort wedstrijd

Plaats

Zaterdag

16-09-2017

Minioren-Junioren deel 1

Hoogezand

Zaterdag

23-09-2017

Fryselcup deel 1

Buitenpost

Zaterdag

30-09-2017

D2 Competitie deel 1

Sneek (Avena)

Zaterdag

07-10-2017

Swimkick-Minoren deel 1

Burgum

Zondag

05-11-2017

LAC circuit wedstrijd

Burgum

Zaterdag

11-11-2017

Regiokampioenschappen kortebaan (winter) A


Zondag

12-11-2017

Regiokampioenschappen kortebaan (winter) A


Zaterdag

18-11-2017

Regiokampioenschappen kortebaan (winter) A


Zondag

19-11-2017

Regiokampioenschappen kortebaan (winter) A


Zaterdag

25-11-2017

Regio minioren clubmeet


Zaterdag

02-12-2017

Fryselcup deel 2

Sneek (Neptunia'24)

Zondag

03-12-2017

LAC circuit wedstrijd

Burgum

Zaterdag

09-12-2017

Minioren-Junioren deel 2

Burgum

Zaterdag

16-12-2017

Regio B kampioenschappen


Zondag

17-12-2017

Regio B kampioenschappen


Zaterdag

06-01-2018

Regio Sprint kampioenschappen


Zondag

07-01-2017

Regio Sprint kampioenschappen


Zaterdag

13-01-2018

D2 Competitie deel 2

Buitenpost

Zondag

27-01-2018

Swimkick-Minioren deel 2

Dokkum

Zaterdag

03-02-2018

D2 competitie deel 3

Harlingen

Zaterdag

10-02-2018

Minioren-Junioren deel 3

Burgum

Zondag

11-02-2018

LAC circuit wedstrijd

Burgum

Zaterdag

17-02-2018

Fryselcup deel 3

Workum (SG Bolsward-Workum)

Zaterdag

10-03-2018

Swimkick-Minioren deel 3


Zaterdag

17-03-2018

D2 Competitie deel 4

Heerenveen

Zondag

25-03-2018

LAC circuit wedstrijd

Burgum

Zaterdag

31-03-2018

1 uurs estafette

Hoogezand

Zaterdag

07-04-2018

Fryselcup deel 4

Sneek (Avena)

Zaterdag

21-04-2018

D2 Competitie deel 5

Burgum

Zaterdag

26-05-2018

Regiokampioenschappen A

Drachten

Zondag

27-05-2018

Regiokampioenschappen A

Drachten

Zaterdag

31-05-2018

1-uursestafette

Hoogezand

Zaterdag

02-06-2018

Regiokampioenschappen A

Drachten

Zondag

03-06-2018

Regiokampioenschappen A

Drachten

Zaterdag

09-06-2018

Regio Minorenfinales

Heerenveen

Zondag

10-06-2018

Regio Minorenfinales

Heerenveen

Zaterdag

16-06-2018

Regio B kampioenschappen


Zondag

17-06-2018

Regio B kampioenschappen


Zaterdag

23-06-2018

Amficup

Buitenpost

 

Aan- en afmelden voor een wedstrijd kan via wedstrijdsecr.pwcbuitenpost@gmail.com